836TQ-R800B
Obudowa Supermicro CSE-836TQ-R800B 3U 800W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
836TQ-R800B
Producent: Supermicro
Numer części: 836TQ-R800B
ID produktu w magazynie: 2093
Waga (brutto): 34.02 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 102cm x 68cm x 33cm
UPC/EAN: 672042005444
2. 16x 3.5" hot-swap drive bays supporting SAS2 or SATA3 HDDs with 6Gbps throughput
3. Redundant (1+1) 800W high efficiency power supplies
4. Direct Attached SAS2 (6Gbps) backplane
5. Up to 18 hot-swap drives with optional slim floppy/DVD sizes drive bays
Producent Supermicro
SKU CSE-836TQ-R800B
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 800 W
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie