836E16-R1200B
Obudowa Supermicro CSE-836E16-R1200B 3U 1200W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
836E16-R1200B
Producent: Supermicro
Numer części: 836E16-R1200B
ID produktu w magazynie: 2083
Waga (brutto): 23.50 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 102cm x 68cm x 33cm
UPC/EAN: 672042071661
2. 16x 3.5" hot-swap drive bays supporting SAS2 or SATA3 HDDs with 6Gbps throughput
3. Redundant (1+1) 1200W Gold Level (93%) high efficiency power supplies
4. E16: Single SAS2 (6Gbps) expander backplane; E26: Dual SAS2 (6Gbps) expanders backplane
Producent Supermicro
SKU CSE-836E16-R1200B
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie