836A-R1200B
Obudowa Supermicro CSE-836A-R1200B 3U 1200W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
836A-R1200B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 836A-R1200B
ID produktu w magazynie: 2071
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 102cm x 68cm x 33cm
UPC/EAN: 672042047833
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. Optimized chassis with redundant cooling: 5x 8cm Hot-swap PWM Fans
2. Adjustable air shroud
3. 16x 3.5" hot-swap drive bays supporting SAS2/SATA3 HDD
4. Direct Attached SAS2/SATA3 backplane with Mini-I-Pass (SFF 8087) connectivity
5. Redundant (1+1) 1200W gold level (93%) high efficiency power supplies
6. Optional Slim DVD-ROM Drive (x1) 7. Palletized package for secure transportation
8. Up to 18 hot-swap drives with optional slim floppy/DVD sizes drive kits
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-836A-R1200B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 3U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie