835TQ-R920B
Obudowa Supermicro CSE-835TQ-R920B 3U 920W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
835TQ-R920B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 835TQ-R920B
ID produktu w magazynie: 2069
Waga (brutto): 34.02 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 87cm x 68cm x 33cm
UPC/EAN: 672042069675
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 920W Redundant High-efficiency Platinum Level (94%+) Power Supplies
2. 8x 3.5" Hot-swap SAS2/SATA3, 2x 5.25" Drive Bays & 1x Slim DVD-ROM
3. Optional hot-swap Slim HDD/SSD drive Kit and Mobile Racks for additional storage
4. 7x Full-height, Full-length Expansion Slots
5. Five Fans (3 middle, 2 rear) & Adjustable Air Shroud for 100% Cooling Redundancy
6. Note: Full SES2 Support is only available on SAS motherboards
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-835TQ-R920B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 3U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak