835TQ-R800B
Obudowa Supermicro CSE-835TQ-R800B 3U 800W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
835TQ-R800B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 835TQ-R800B
ID produktu w magazynie: 2068
Waga (brutto): 34.02 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 87cm x 68cm x 33cm
UPC/EAN: 672042018208
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.3U chassis support for motherboard size - 13.68" x 13", E-ATX and ATX
2.8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
3.SAS833/835 BACK PANEL WITH AMI MG9072
4.1U 800W hot swap redundant power supply.
5.7 full-height & full-length expansion slot(s)
6.3 x 80mm Hot-swap PWM Fans
7.2 x 80mm PWM Rear Chassis Fans
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-835TQ-R800B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 3U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 800 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie