829HAC12-R1K62LPB
Obudowa Supermicro CSE-829HAC12-R1K62LPB 2U 1600W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
Supermicro
829HAC12-R1K62LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 829HAC12-R1K62LPB
ID produktu w magazynie: 799230
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 12x NVMe/ SAS3 Hybrid Drive Bays Provide Ultimate Flexibility
2. Additional 4x 3.5" Hot-swap SAS3/ SATA3 HDD Bays with Rear 2x 2.5” SAS3/SATA3 HDD option
3. Enhanced cooling design w/ 4x 8cm 13.5K RPM high-performance fans
4. Redundant 1600W Titanium Level (96%+) high-efficiency supplies
5. Optional cable management arm for hot-swap access
6. 7x Low-profile, Half-length I/O expansion slots
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-829HAC12-R1K62LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1600 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak