826TQ-R800LPB
Obudowa Supermicro CSE-826TQ-R800LPB 2U 800W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
826TQ-R800LPB
Producent: Supermicro
Numer części: 826TQ-R800LPB
ID produktu w magazynie: 2042
Waga (brutto): 23.60 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042011711
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2. 12 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. 12-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 12x 3.5-inch SAS/SATA HDD
4. 1U 800W hot swap redundant power supply.
5. 7 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-826TQ-R800LPB
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 800 W
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak