826E26-R1200LPB
Obudowa Supermicro CSE-826E26-R1200LPB 2U 1200W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
826E26-R1200LPB
Producent: Supermicro
Numer części: 826E26-R1200LPB
ID produktu w magazynie: 2038
UPC/EAN: 672042069811
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2.12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
3.12-port 2U SAS2 6Gbps dual-expander backplane, support up to 12x 3.5-inch SAS2/SATA3 HDD
4.1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
5.7 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-826E26-R1200LPB
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie