826E16-R1200UB
Obudowa Supermicro CSE-826E16-R1200UB 2U 1200W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
826E16-R1200UB
Producent: Supermicro
Numer części: 826E16-R1200UB
ID produktu w magazynie: 2034
UPC/EAN: 672042074365
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 1" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2. 12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
3. 826 backplane with single LSI SAS2X28 expander chip
4. 1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
5. 4 full-height & half-length expansion slot(s), 3 low-profile expansion slot(s)
6. 3 x 8cm high-performance PWM fans
7. Optional 5x 6cm hot-swap cooling fans
Producent Supermicro
SKU CSE-826E16-R1200UB
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie