826E16-R1200LPB
Obudowa Supermicro CSE-826E16-R1200LPB 2U 1200W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
826E16-R1200LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 826E16-R1200LPB
ID produktu w magazynie: 2033
UPC/EAN: 672042072170
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2.12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2 and Mini-i-Pass (SFF 8087) connectivity
3.1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
4.7 low-profile expansion slot(s)
5.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-826E16-R1200LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie