826BE26-R920UB
Obudowa Supermicro CSE-826BE26-R920UB 2U 920W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
826BE26-R920UB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 826BE26-R920UB
ID produktu w magazynie: 2025
UPC/EAN: 672042117840
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis support for SMC Proprietary UIO motherboards; max. motherboard size - 12" x 13", 13" x 13.68". Support up to 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed.
2.12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2 and Mini-i-Pass (SFF 8087) connectivity
3.1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
4.4 full-height & half-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
5.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
6.Optional 5 x 6cm hot swap cooling fans
Producent Supermicro
SKU CSE-826BE26-R920UB
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie