826BE16-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BE16-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
826BE16-R920LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 826BE16-R920LPB
ID produktu w magazynie: 2019
UPC/EAN: 672042108183
Dostępność*: PL: BrakNL: 12 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Producent Supermicro
SKU CSE-826BE16-R920LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak