826BA-R920WB
Obudowa Supermicro CSE-826BA-R920WB 2U 920W Redundant Hot-Swap 14xHDD SATA/SAS/NGSFF
Supermicro
826BA-R920WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 826BA-R920WB
ID produktu w magazynie: 2016
Waga (brutto): 23.60 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042117796
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 920W Redundant High-efficiency, Platinum Level (94%+) Power Supply
2. 12x 3.5" Hot-swap SAS / SATA Drive Bays and optional 2x 2.5" Hot-swap SAS/SATA Drive Bays on rear side of Chassis
3. 3x 80mm Hot-swap Cooling Fans
4. WIO Slots (4x Full-height, Full-length + 3x Low-profile Expansion slots)
5. SAS/SATA 6Gb/s HDD backplane with SESII
6. Mini-i-pass (SFF 8087) connectivity (multi lane)
Producent Supermicro
SKU CSE-826BA-R920WB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX, Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 14
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak