826BA-R920UB
Obudowa Supermicro CSE-826BA-R920UB 2U 920W Redundant Hot-Swap 14xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
826BA-R920UB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 826BA-R920UB
ID produktu w magazynie: 2015
UPC/EAN: 672042117789
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 920W Redundant High-efficiency Platinum Level (94%+) Power Supply
2. 12x 3.5" Hot-swap SAS / SATA Drive Bays and optional 2x 2.5" Hot-swap SAS/SATA Drive Bays on rear side of Chassis
3. 3x 80mm Hot-swap Cooling Fans
5. SAS/SATA 6Gb/s HDD backplane with SESII
6. Mini-i-pass (SFF 8087) connectivity (multi lane)
Producent Supermicro
SKU CSE-826BA-R920UB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 6
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 14
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak