826A-R1200LPB
Obudowa Supermicro CSE-826A-R1200LPB 2U 1200W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
826A-R1200LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 826A-R1200LPB
ID produktu w magazynie: 2012
UPC/EAN: 672042047819
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX, ATX motherboards
2.12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
3.12-port 2U SAS 6Gbps direct-attached backplane, support up to 12x 3.5-inch SAS2/SATA3 HDD/SSD
4.1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
5.7 low-profile expansion slot(s)
6.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-826A-R1200LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie