825TQC-R740WB
Obudowa Supermicro CSE-825TQC-R740WB 2U 740W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
825TQC-R740WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQC-R740WB
ID produktu w magazynie: 34286
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042210343
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 13" motherboards
2.8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SGPIO, 2 x 3.5" fixed drive bay
3. 8-port 2U SAS3 12Gbps TQ backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4.1U 740W Redundant Platinum Power Supply W/PMbus
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQC-R740WB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 740 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie