825TQC-R740LPB
Obudowa Supermicro CSE-825TQC-R740LPB 2U 740W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
825TQC-R740LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQC-R740LPB
ID produktu w magazynie: 34285
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042208029
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis supports for maximum motherboard sizes - 13.68" x 13", E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2. 8 x 3.5" hot-swap SAS3/SATA drive bay, 2 x 3.5" fixed drive bay
3. 8-port 2U SAS3 12Gbps TQ backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4. 1U 740W Redundant Platinum Power Supply W/PMbus
5. 7 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQC-R740LPB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 740 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak