825TQC-600LPB
Obudowa Supermicro CSE-825TQC-600LPB 2U 600W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
825TQC-600LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQC-600LPB
ID produktu w magazynie: 52060
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042218219
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 35 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - 13.68" x 13", E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2.8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SGPIO, 2 x 3.5" fixed drive bay
3.8-port 2U SAS3 12Gbps TQ backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4.1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
5.7 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQC-600LPB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie