825TQ-R740WB
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-R740WB 2U 740W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
825TQ-R740WB
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-R740WB
ID produktu w magazynie: 2011
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042096398
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 13" motherboards
2. 8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards, 2 x 3.5" fixed drive bay
3. 8-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS/SATA HDD
4. 1U 740W Redundant Platinum Power Supply W/PMbus
5. 4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQ-R740WB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 8.15" x 13.05", 12" x 13", 12.3" x 13", 12.8" x 13.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 740 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak