825TQ-R740UB
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-R740UB 2U 740W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
825TQ-R740UB
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-R740UB
ID produktu w magazynie: 2010
UPC/EAN: 672042105298
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary UIO motherboards
2.8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards, 2 x 3.5" fixed drive bay
3.8-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS/SATA HDD
4.1U 740W Redundant Platinum Power Supply W/PMbus
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQ-R740UB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 740 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie