825TQ-R700LPB
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-R700LPB 2U 700W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
825TQ-R700LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-R700LPB
ID produktu w magazynie: 2004
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042005024
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - 13.68" x 13", E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2.8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA, 2 x 3.5" fixed drive bay
3.8-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS/SATA HDD
4.1U 700W hot swap redundant power supply.
5.7 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQ-R700LPB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 700 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie