825TQ-600LPB
Obudowa Supermicro CSE-825TQ-600LPB 2U 600W Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Supermicro
825TQ-600LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQ-600LPB
ID produktu w magazynie: 1999
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042097937
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 2U chassis supports for maximum motherboard sizes - 13.68" x 13", E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2. 8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards, 2 x 3.5" fixed drive bay
3. 8-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS/SATA HDD
4. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
5. 7 low-profile expansion slot(s)
6. 3 x 8cm (7000 RPM) hot-swap PWM cooling fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-825TQ-600LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie