822T-400LPB
Obudowa Supermicro CSE-822T-400LPB 2U 400W Redundant Hot-Swap 6xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
822T-400LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 822T-400LPB
ID produktu w magazynie: 1965
UPC/EAN: 672042020911
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2.6 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
4.2U 400W Multi-output power supply 24pin output
5.7 low-profile expansion slot(s)
6.4 x 8cm hot-swap redundant PWM cooling fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-822T-400LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 400 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 6
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie