819TQ-R700WB
Obudowa Supermicro CSE-819TQ-R700WB 1U 700W Redundant Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
819TQ-R700WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 819TQ-R700WB
ID produktu w magazynie: 1963
Waga (brutto): 17.24 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 90cm x 61cm x 21cm
UPC/EAN: 672042104642
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U Chassis optimized for 12.8" x 16.5" Resource-Optimized motherboards
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 4-port 1U TQ backplane (W/ enclosure management), support up to 4x 3.5-inch SAS/SATA HDD
5. 1U 700W hot swap redundant 50mm wide power supply.
7. 5 x 40x56mm PWM fan(s)
8. Optional 1 x fan for PCI card cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-819TQ-R700WB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 3
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12.8" x 13.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 700 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie