818TQ-1400LPB
Obudowa Supermicro CSE-818TQ-1400LPB 1U 1400W Redundant Hot-Swap 3xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
818TQ-1400LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 818TQ-1400LPB
ID produktu w magazynie: 1961
Waga (brutto): 19.05 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 97cm x 67cm x 23cm
UPC/EAN: 672042071876
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U Chassis support for max. motherboard size 16.48" x 14.3" E-ATX (Quad-processor motherboards)
2. 3 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SGPIO
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 3-port 818 TQ (W/ AMI 9071) backplane, support up to 3x 3.5-inch SAS/SATA HDD
5. 1U 1200/1400W Front loaded Redundant Power Supply, W/PMbus, Gold Level
6. 1 full-height & full-length expansion slot(s)
7. 7 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-818TQ-1400LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 17" x 10.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1400 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 3
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie