815TQ-R700WB
Obudowa Supermicro CSE-815TQ-R700WB 1U 700W Redundant Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
815TQ-R700WB
Producent: Supermicro
Numer części: 815TQ-R700WB
ID produktu w magazynie: 1950
Waga (brutto): 16.33 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042094783
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Chassis support for max. motherboard size E-ATX 12" x 13" - optimized for WIO motherboard
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 4-port 1U TQ backplane (W/ enclosure management), support up to 4x 3.5-inch SAS/SATA HDD
5. 1U 700/750W hot swap redundant power supply.
7. 4 x 4cm heavy duty counter-rotating with optimal fan(s) speed control
8. Optional 2 x fans for AOC cooling
Producent Supermicro
SKU CSE-815TQ-R700WB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 700 W
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak