815TQ-R700UB
Obudowa Supermicro CSE-815TQ-R700UB 1U 750W Redundant Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
815TQ-R700UB
Producent: Supermicro
Numer części: 815TQ-R700UB
ID produktu w magazynie: 1949
Waga (brutto): 16.33 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042067329
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U Chassis support for max. motherboard size E-ATX 12" x 13" - optimized for UIO motherboard
3. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
4. 1x Slim DVD-ROM Drive (optional)
5. Power Switch, Reset, UID Button & LED Indicators
6. 4 x 4cm Heavy Duty counter-rotating with optimal fan(s) speed control
7. 700W/750W Redundant AC-DC High-efficiency Power Supply with PMBus and I2C
Producent Supermicro
SKU CSE-815TQ-R700UB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 3
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 750 W
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie