815TQ-R700CB
Obudowa Supermicro CSE-815TQ-R700CB 1U 750W Redundant Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
815TQ-R700CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 815TQ-R700CB
ID produktu w magazynie: 1948
Waga (brutto): 16.33 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042068494
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U Chassis support motherboard size: ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13"
2. 1x full-height & full-length expansion slot(s), 1x low-profile expansion slot(s)
3. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bays
4. 1x Slim DVD-ROM Drive (optional)
5. Power Switch, Reset, UID Button & LED Indicators
6. 4 x 4cm Heavy Duty counter-rotating with optimal fan(s) speed control
7. 700W/750W Redundant AC-DC High-efficiency Power Supply with PMBus and I2C
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-815TQ-R700CB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 2
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 750 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie