813T-600CB
Obudowa Supermicro CSE-813T-600CB 1U 680W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
813T-600CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 813T-600CB
ID produktu w magazynie: 1886
Waga (brutto): 16.33 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042121687
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 600W High-efficiency Power Supply Gold Level Certified
2. 4x 3.5" Hot-Swap SAS / SATA Drive Bays
3. 1x Slim DVD ROM Drive (optional)
4. 2x 10cm PWM Blower Fans
5. 1x Full-size, Full-length I/O Expansion Slot
6. Power Switch, Reset Button & 5 LED Indicators
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-813T-600CB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 680 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie