813MFTQ-R400CB
Obudowa Supermicro CSE-813MFTQ-R400CB 1U 400W Redundant Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
813MFTQ-R400CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 813MFTQ-R400CB
ID produktu w magazynie: 4138
Waga (brutto): 15.20 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 76cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042137800
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key Features:
1. 400W Redundant power supplies
2. 4x 3.5" Hot-swap SAS2 (6Gb/s) / SATA Drive Bays
3. 1x Full-height AOC expansion slot
4. 4x 40x28mm high-efficiency fans (2 more optional; 6x fans maximum)
5. 1x USB / COM Port tray in slim DVD bay (optional)
6. Applications: data center, appliance server, space critical application, industrial PC
Producent Supermicro
SKU CSE-813MFTQ-R400CB
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, uATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 400 W
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak