813MFT-300CB
Obudowa Supermicro CSE-813MFT-300CB 1U 300W Hot-Swap 4xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
813MFT-300CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 813MFT-300CB
ID produktu w magazynie: 1848
UPC/EAN: 672042008926
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. Intel® Pentium® D, Pentium® 4, Extreme Edition, Pentium 4, Pentium, Extreme Edition & Celeron D
in LGA775 Package(FSB 1066/800/533)
2. Up to 8GB unbuffered, ECC DDR2 667/533 SDRAM
3. 1 (x8) PCI-Express (optional) OR, 1x 64-bit 133MHz PCI-X Slot
4. 2x Intel® 82573V (Tekoa) PCI-e Gigabit LAN Ports
5. ATI RageXL Graphics
6. 4x 3.5" Hot-swap SATA Drive Bays
7. 300W Power Supply
Producent Supermicro
SKU CSE-813MFT-300CB
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych uATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 300 W
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie