813MF2TQC-350RCB
Obudowa Supermicro CSE-813MF2TQC-350RCB 1U 350W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 813MF2TQC-350RCB
ID produktu w magazynie: 1112531
Dostępność*: PL: BrakNL: 7 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U chassis, support motherboard sizes: Proprietary Micro ATX 9.6" x 9.6"
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS3/SATA drive bay, SAS or enterprise SATA HDD only recommended
3. 1U 4-Port Hybrid Backplane Support 4x3.5"SAS3/SATA3/NVMe Storage Devices, HF,RoHS (NOTE: 2.5" NVMe SSD require conversion tray)
4. 1U 350W Multi-output power supply Platinum level
5. 1 full height expansion slot(s) , 1 low-profile expansion slot(s)
6. 4 x 40x28mm PWM fan(s) Optional 2 x fans for AOC cooling
|---|---|
| SKU | CSE-813MF2TQC-350RCB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 2 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | mATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 9.6" x 9.6" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 4 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |