811TQ-350B
Obudowa Supermicro CSE-811TQ-350B 1U 350W Hot-Swap 2xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
811TQ-350B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 811TQ-350B
ID produktu w magazynie: 1828
Waga (brutto): 12.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 69cm x 62cm x 18cm
UPC/EAN: 672042057672
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U rackmount Chassis - supports for maximum motherboard sizes of 12" x 10" and Micro-ATX 9.6" x 9.6"
2. 2 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 811 SAS BACKPLANE W SES2
5. 1U 350W Multi-output Power Supply Gold level 100mm width
6. 1 full-height & full-length expansion slot(s) (Riser Card Required)
7. 2 x 10cm blower
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-811TQ-350B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie