745TQ-1200B
Obudowa Supermicro CSE-745TQ-1200B 4U 1000W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 745TQ-1200B
ID produktu w magazynie: 1763
UPC/EAN: 672042068173
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features ;
1. 1200W Gold Level high efficiency Power Supply (93%)
2. 8x 3.5" SAS/SATA Hot-swap Drive Bays
3. GPU Support with 4x 6-pin / 8-pin power connectors
4. Adjustable Air Shroud for Various
|---|---|
| SKU | CSE-745TQ-1200B |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 4U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 8 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |