523L-410B
Obudowa Supermicro CSE-523L-410B 2U 480W DC 2xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
523L-410B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 523L-410B
ID produktu w magazynie: 1707
Waga (brutto): 12.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 59cm x 51cm x 26cm
UPC/EAN: 672042024285
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - ATX 12" x 10" motherboard
2.2 x 3.5" fixed drive bay, optional Up to 4 x 2.5" fixed drive bay
3.1U 410W -48Vdc input Multi-output power supply, 100mm width
4.7 low-profile expansion slot(s)
5.2 x 8cm hot-swap exhaust fan(s) & air shroud
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-523L-410B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 480 W
Typ zasilacza DC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak