513L-420B
Obudowa Supermicro CSE-SC513L-420B 1U 420W 2xHDD SATA
Supermicro
513L-420B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 513L-420B
ID produktu w magazynie: 3858
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 420W Power Supply
2. 2x 2.5" Internal Drive Bay
3. 3x 40mm 12.5K RPM Counter-rotating Fans
4. 1x Full-height, Half-length Front I/O Expansion Slot
5. Power Switch, Reset Button & 5 LED Indicators
6. Front Acess I/O
Producent Supermicro
SKU CSE-SC513L-420B
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 420 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak