513F-350B
Obudowa Supermicro CSE-513F-350B 1U 350W 3xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
513F-350B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 513F-350B
ID produktu w magazynie: 1701
UPC/EAN: 672042057665
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 14" Mini 1U chassis support for maximum motherboard size - 12" x 9.6" ATX
2. 1x Full-height & Half-length expansion slot(s)
3. 1 x 3.5" fixed drive bay, optional 2 x 2.5" Internal Drive
4. Power Switch, Reset Button & LED Indicators
5. 2x 4cm counter-rotating PWM fan(s)
6. 1U 350W Multi-output Power Supply Gold level 100mm width
Producent Supermicro
SKU CSE-513F-350B
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 3
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak