512L-260B-LCD
Obudowa Supermicro CSE-512L-260B-LCD 1U 260W 1xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
512L-260B-LCD
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 512L-260B-LCD
ID produktu w magazynie: 1697
Waga (brutto): 6.40 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 57cm x 50cm x 18cm
UPC/EAN: 672042666348
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. LCD Display with 6 Function Buttons
2. 260W Power Supply
3. 1x 3.5" Internal Drive Bay
4. 1x 10cm Blower Fan
5. 1x I/O Expansion Slot
6. 2x Rear USB 2.0 Ports
7. Power Switch, Reset, and 5x LED Indicators
Producent Supermicro
SKU CSE-512L-260B-LCD
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 260 W
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 1
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie