512F-350B
Obudowa Supermicro CSE-512F-350B 1U 350W 2xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
512F-350B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 512F-350B
ID produktu w magazynie: 1684
Waga (brutto): 6.40 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 56cm x 51cm x 16cm
UPC/EAN: 672042060313
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 14.5" Mini 1U chassis, supports maximum motherboard sizes: ATX 12" x 10"
2. 1x Full-height & half-length expansion slot
3. 2x 3.5" Fixed Internal Drive Bay
4. 1x Slim DVD ROM (optional)
5. Power Switch, Reset, and LED Indicators
6. 2x Counter-rotating Fans
7. 350W Gold Level High-efficiency Power Supply
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-512F-350B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak