510T-200B
Obudowa Supermicro CSE-510T-200B 1U 200W Hot-Swap 2xHDD SATA/SAS
Supermicro
510T-200B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 510T-200B
ID produktu w magazynie: 1675
Waga (brutto): 5.44 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 65cm x 51cm x 16cm
UPC/EAN: 672042038336
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 200W High-Efficiency Power Supply
2. Low noise level
3. 2x 2.5" hot-swap SAS/SATA HDD Bays
4. 1x Low-profile PCI expansion slot
5. 3x 8500 RPM Cooling Fan
6. Power Switch, Reset Button & 5 LED Indicators
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-510T-200B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych Mini-ITX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 200 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak