216E16-R1200UB
Obudowa Supermicro CSE-216E16-R1200UB 2U 1200W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
216E16-R1200UB
Producent: Supermicro
Numer części: 216E16-R1200UB
ID produktu w magazynie: 1652
UPC/EAN: 672042069149
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U rackmount chassis - supports for SMC Proprietary UIO motherboards;maximum motherboard size: 13.68" x 13", E-ATX, ATX
2.24 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards
3.1U 1000/1200W Redundant Power Supply W/PMbus Gold level
4.7 low-profile expansion slot(s)
5.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-216E16-R1200UB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1200 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 24
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak