216E16-R1010LPB
Obudowa Supermicro CSE-216E16-R1010LPB 2U 1010W DC Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
216E16-R1010LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 216E16-R1010LPB
ID produktu w magazynie: 1650
UPC/EAN: 672042092314
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U rackmount chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13", E-ATX, ATX
2.24 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards
3.1U 850W/1010W -48VDC Input Redundant Power Supply W/PMbus
4.7 low-profile expansion slot(s)
5.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-216E16-R1010LPB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1010 W
Typ zasilacza DC
Maks. liczba dysków # 24
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak