216BE16-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-216BE16-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
216BE16-R920LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 216BE16-R920LPB
ID produktu w magazynie: 1636
UPC/EAN: 672042121229
Dostępność*: 1 szt. (szacowany czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis support max. motherboard size - ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13", EE-ATX 13" x 13.68". Support up to ATX 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed.
2. 24 x 2.5" hot-swap drive bay
3. 1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
4. 7 low-profile expansion slot(s)
5. 3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
6. Optional 5 x 6cm fan cooling module for 826B/216B
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-216BE16-R920LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 24
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak