213LTQ-R720UB
Obudowa Supermicro CSE-213LTQ-R720UB 2U 720W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
213LTQ-R720UB
Producent: Supermicro
Numer części: 213LTQ-R720UB
ID produktu w magazynie: 1630
Waga (brutto): 22.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 97cm x 68cm x 27cm
UPC/EAN: 672042075959
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary UIO motherboards
2.8 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay, 1 x 5.25" drive bay
3.8-port 2U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 2.5-inch SAS/SATA HDD/SSD
4.1U 720W Redundant Power Supply W/ PMbus 80Plus Gold
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-213LTQ-R720UB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 720 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak