213AC-R920WB
Obudowa Supermicro CSE-213AC-R920WB 2U 920W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
213AC-R920WB
Producent: Supermicro
Numer części: 213AC-R920WB
ID produktu w magazynie: 4941
Waga (brutto): 27.22 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 99cm x 74cm x 28cm
UPC/EAN: 672042171880
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 13" motherboards
2.16 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay, 1 x 5.25" drive bay
3.16-port 2U SAS3 12Gbps direct-attached backplane, support up to 16x 2.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4.1U 920W Redundant Platinum Level Power Supply
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-213AC-R920WB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak