213AC-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-213AC-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
213AC-R920LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 213AC-R920LPB
ID produktu w magazynie: 4940
Waga (brutto): 22.68 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 99cm x 74cm x 28cm
UPC/EAN: 672042171873
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - 13.68" x 13", E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
2.16 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay, 1 x 5.25" drive bay
3.16-port 2U SAS3 12Gbps direct-attached backplane, support up to 16x 2.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4.1U 920W Redundant Platinum Level Power Supply
5.7 low-profile expansion slot(s)
6.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-213AC-R920LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak