213A-R740WB
Obudowa Supermicro CSE-213A-R740WB 2U 740W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
213A-R740WB
Producent: Supermicro
Numer części: 213A-R740WB
ID produktu w magazynie: 1623
Waga (brutto): 22.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 97cm x 68cm x 27cm
UPC/EAN: 672042103386
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 13" motherboards
2. 16 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay w/ full SES-II support on SAS motherboards, 1 x 5.25" drive bay
3. 16-port 2U SAS 6Gbps direct-attached backplane, support up to 16x 2.5-inch SAS2/SATA3 HDD/SSD
4. 1U 740W Redundant Platinum Power Supply W/PMbus
5. 4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-213A-R740WB
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 740 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak