2029U-TR25M
Serwer Supermicro SYS-2029U-TR25M • CSE-219U2AC4-R1K02-T • X11DPU • 2U IPMI
Producent: Supermicro
Numer części: 2029U-TR25M
ID produktu w magazynie: 291675
Wymiary opakowania (DxSxW): 110cm x 75cm x 29cm
UPC/EAN: 672042281923
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. Dual socket P (LGA 3647) supports Intel® Xeon® Scalable Processors, Dual UPI up to 10.4GT/s
2. Up to 3TB ECC 3DS LRDIMM or RDIMM, up to DDR4-2666MHz; 24 DIMM slots
3. 1 PCI-E 3.0 x16 slot (FH, 10.5" L), 5 PCI-E 3.0 x8 slots (FH, 10.5" L), 1 PCI-E 3.0 x8 slot (LP), 1 PCI-E 3.0 x8 slot (internal LP)
4. 2 25GbE SFP28 Ethernet ports
5. 24 Hot-swap 2.5" drive bays; 14 SATA3 (optional 20 SAS3 + 4 NVMe/SAS3)
6. 4 Heavy duty 8cm PWM fans
7. 1000W Redundant Power Supplies Titanium Level (96%)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | SYS-2029U-TR25M | ||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||
| Zawartość zestawu Zobacz więcej, sekcja: Parts List - (Items Included) |
| NIC chipset/typ |
| Dodatkowa zawartość |
| NIC # | 2 | ||||||||
| Rodzaj zasilania | AC | ||||||||
| Obudowa | |||||||||
| Nazwa produktu | 219U2AC4-R1K02-T | ||||||||
| Rozmiar U | 2U | ||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 24 | ||||||||
| Zasilacz | |||||||||
| Zasilanie redundantne | Tak | ||||||||
| Moc zasilacza | 1000 W | ||||||||
| Typ zasilacza | AC | ||||||||
| Dyski | |||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||
| Maks. liczba dysków # | 24 | ||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Nie | ||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||