118G-1400B
Obudowa Supermicro CSE-118G-1400B 1U 1400W Hot-Swap 6xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
118G-1400B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 118G-1400B
ID produktu w magazynie: 1617
Waga (brutto): 17.24 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 93cm x 61cm x 21cm
UPC/EAN: 672042068371
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 1U Rackmount Chassis 28.5" depth, optimized for proprietary 16.64" x 7.71" and 16.4" x 7.45" GPU motherboards
2. 6 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. 6-port 1U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 6x 2.5-inch SAS/SATA HDD/SSD
4. 1U 1200/1400W Front loaded Redundant Power Supply, W/PMbus, Gold Level
6. 2 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-118G-1400B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 5
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 17" x 10.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 1400 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 6
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak