113TQ-R500WB
Obudowa Supermicro CSE-113TQ-R500WB 1U 500W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
113TQ-R500WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 113TQ-R500WB
ID produktu w magazynie: 184050
Waga (brutto): 16.80 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042122646
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Form Factor, SC113TQ 1U rackmount chassis, Dimensions (H x W x D): 1.7" (43mm) x 17.2" (437mm) x 23.5" (597mm)
Support max motherboard size: eATX compliant, 12" x 13, optimized for UIO motherboard.
Supermicro MCP-290-00043-0V 1U mounting rail kit included
2. Processor Support, Motherboards with Intel® and AMD dual/single processor
3. Expansion Slot, Two full-height expansion slots, One low-profile expansion slot
4. Storage Drive Bay, Eight 2.5" drive bays with HDD hot-swap tray,Enterprise SAS/SATA HDD recommended
Supermicro BPN-SAS-113TQ 1U SAS/SATA backplane
5. Peripheral Drive Bay, One 5.25" media drive bay for optical drive, Supermicro slim SATA DVD-ROM drive included
Producent Supermicro
SKU CSE-113TQ-R500WB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 2
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 500 W
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak